סקס עם בתול - מיומנו של חנון

כי לחנונים יש גדול... (מוח, כן?)

סקס אהבה ורומנטיקה | שני, 01 אוקטובר 2012 17:57

אני מרגיש כמו בסרט בתול בן 40, אולי אני לא בן 40, אבל בהחלט בתול, אפילו בתול שפתיים (מושג ששמעתי עליו רק לאחרונה). אני מתאר לעצמי איזו תמונה רצה לכם בראש. אתם בוודאי מדמיינים איזה יצור מבחיל ודוחה, עם פנים עקומות, גשר בשיניים, מזיל ריר ופותר אינטגרלים. אז, דווקא תתפלאו, ממש לא. אני נראה די ממוצע, אפילו יש לי שיער בלונדיני ועיניים ירוקות. אני גם לא יושב בחושך כל היום ומרייר על תרגילים במתמטיקה. אני דווקא סטודנט ליחסים בין לאומיים באוניברסיטה ידועה בארץ, ובכל זאת לא הולך לי עם בנות. כל יום אני חוזר מעוד דייט מתסכל ושואל את עצמי, מדוע בנות לא אוהבות חנונים? ברגע שהבחורות בדייטים שלי מבינות שהניסיון המיני שלי שואף לאפס, הן מייד חותכות. חשבתי על כך והגעתי למסקנה שגם לכן, הבנות, כדאי לצאת עם בתולים. נכון, יש לי אינטרס לכתוב זאת, אבל כדי שתבינו על מה אני מדבר הכנתי לכן רשימה, למה סקס עם בתול זה הדבר המשתלם ביותר.

אין לנו למה להשוות

אוקי, אז מעבר לעובדה שאתן הבנות הראשונות שראינו ערומות (אם לא נתחשב בפורנו ודברים בסגנון), אתן גם הבנות הראשונות שנקיים איתן יחסי מין (דהההה, אנחנו בתולים), מכאן שאין לנו למה להשוות אתכן. לא נוכל להסתכל על הגוף שלכן ולהגיד "וואי איזה חזה קטן יש לה", כי זה החזה הכי גדול שראינו בחיינו! לא נוכל לספר לחבר'ה כמה את שמנה (ולא, זה לא רק בגלל שאין לנו חבר'ה) כי את פשוט הבחורה הכי מושלמת שראינו ערומה! אז איך בדיוק אתן יכולות להגיד שזה לא עובד לטובתכן?

תמימות של בתולים

"באמת? אני הזוכה במקום הראשון? אבל, רגע... אני לא היחידה ששכבת איתה?"

אנחנו, הבתולים, לא יודעים כלום על סקס. לכן, כל מה שתגידו לנו הוא קדוש. גם אם תגידו לנו, שבשביל שבחורה תגמור, הגבר חייב לעשות לה לפחות שעתיים מסאג', אנחנו נאמין. אם יש לך איזו פנטזיה או איזו סטייה סודית שלא חשבת לספר לאף בחור, מאיתנו תוכלי להוציא את הדברים מבלי שתצטרכי להתאמץ יותר מדי (מה קרה לך חמוד?! זה ידוע שאישה יכולה לגמור רק אם הגבר קשור לעמוד ומיילל כמו חתול - הייתי קונה את זה, באמת!). בצורה הזו תוכלו להגשים את כל הפנטזיות שלכן, ואף אחד לא ישפוט אתכן על סטיות כאלו או אחרות.

הכי טוב שהיה לנו בחיים

לא משנה כמה את גרועה, כי האמת היא שאנחנו יותר. ככה שתמיד, אבל תמיד, נזכור אותך כהכי טובה שלנו. את יכולה פשוט לשכב על הגב, לפשק רגליים ואפילו לעשן סיגריה או לקרוא ספר תוך כדי. גם כשיהיו אחרינו שנים של ניסיון מיני ומספר לא מבוטל של בחורות, את יכולה להיות סמוכה ובטוחה שנשב בביתנו וניזכר בך, הסקס המטורף ביותר שידענו אי פעם.

לעשות מעשה טוב

במיוחד עכשיו, לקראת החגים, פתחנו במבצע אמצי בתול. כאשר כל האנשים פותחים את לבם וארנקם לכל מיני מטרות נעלות, כל מה שאת צריכה לעשות הוא לפתוח את הרגליים. אני מבטיח לך שאנחנו לא כאלה נוראיים, ושיש לך אפילו סיכוי ליהנות מזה. אז לא חבל לוותר על המעשה הטוב שלך לשנה הנוכחית?

בסוף נרוויח הרבה כסף

אני שוב אציין שאני לא מהחנונים שלומדים פיזיקה ואוהבים מתמטיקה. אני מהחנונים שקצת יותר דומים לבני אדם. אבל אני, בניגוד לאנשים שאינם חנונים כלל, לא מבזבז את עיקר מרצי על השגת סקס (כבר די התייאשתי מזה). את הזמן הפנוי הזה אני משקיע בלימודים. לא יודע למה, אבל אומרים שאם נלמד, בסוף נרוויח הרבה כסף. מה שאומר, שאולי בשלב מסוים אהיה מיליונר... טוב, האמת שאפילו על עצמי לא עבדתי, אבל לפחות ניסיתי...

לא מסתכלים על בנות אחרות

כמו שאמרתי, איננו מבזבזים את זמנינו במרדף אחר בנות. חנונים הם טיפוסים של בחורה אחת. מספיק שתהיי אתנו פעם אחת, ואנחנו ניקשר אליך עד שתשברי לנו את הלב. לפחות את יכולה להיות בטוחה שאת לא הראשונה שתעשה את זה, ושאנחנו לא נהיה אלה שנשבור לך את הלב. זהו גורלו של חנון, לחיות משברון לב אחד למשנהו.

השתנה לאחרונה ב רביעי, 03 אוקטובר 2012 17:20

3 תגובות

 • לינק לתגובה טל חמישי, 14 פברואר 2013 01:03 נכתב ע”י טל

  וואלה אתה צודק יש בזה משהו...שכנעת אותי :)

  Report
 • לינק לתגובה מרין רביעי, 24 אוקטובר 2012 01:00 נכתב ע”י מרין

  אתה נשמע ממש חמוד:)
  רוב הבנות לא מעריכות חנונים..
  אבל יש כמה כאלה שכן..
  אז...אל תוותר.. תמשיך לחפש מישהי שתיהיה גם טיפה חנונית בנפשה :)

  Report
 • לינק לתגובה ענת שישי, 05 אוקטובר 2012 02:06 נכתב ע”י ענת

  אני שמחה שרוב הבנות עדיין משאירות את הבאד בוי כעדיפות ראשונה...

  כשכולן יבינו שה"חנונים" זה הסוג שמתחתנים איתו......כי הערס הממוצע בגיל 40 יחזור הבית עם גופית סבא ובקבוק בירה(אולי גם קליפות גרעינים על החולצה) ...והחנון החמוד יחזור הבית עם חליפה וזר פרחים
  והכי חשוב...
  זה משאיר יותר חנונים בשבילי :)

  Report

השאר תגובה

יש למלא את השדות המסומנים בכוכבית.