המדריך לשיפור הסקס

לשפר את הסקס: המדריך שיגמור אתכן

סקס אהבה ורומנטיקה | שני, 01 אוקטובר 2012 18:08

עד לא מזמן, הדעה הרווחת הייתה שמאוד קל להביא גברים לסיפוק מיני מעצם היותם גברים. בעבר, החיים היו הרבה יותר פשוטים וזורמים והשגרה היומית הייתה פחות לחוצה. אולם כיום, ישנם המון גורמים ומשתנים שמשפיעים על הגבר ועל ההנאה שלו ממין. מלחץ בעבודה ועד סתם טרדות קטנות של היום יום. ישנם המון דרכים לעורר גבר מינית בלי מכשירים מיוחדים ובטח בלי ייעוץ מקצועי.  קבלו את הטיפים הקטנים שיעזרו לכן לשפר לגבר שלכן את חיי המין, וכמובן שגם לכן.

כל הזמן לגוון

"סוף-סוף, עכשיו אפשר לראות טלויזיה לשם שינוי."

השגרה היא האויב הנורא ביותר של מערכת היחסים בכלל ושל הסקס בפרט. השלב בו הפסקתם להתרגש מהסקס והתחלתם לקיים יחסי מין כי "חייבים", הוא בדיוק השלב שבו צריך להתחיל לגוון. אתן לא חייבות להיות כוכבות פורנו או חשפניות מקצועיות בשביל לגוון את חיי המין, גם גיוונים קטנים יגבירו את התשוקה אצל הגבר שלכן. לפנייך מספר דוגמאות:

  • התעוררי מוקדם מהרגיל והתחילי את האקט המיני בזמן שבן זוגך עודנו ישן. הוא יתעורר לתוך עונג אמיתי ויתחיל את היום שלו עם חיוך גדול על הפנים.
  • חפשי רעיונות לתנוחות חדשות ברחבי האינטרנט. את יכולה אפילו לצפות במספר סרטים אירוטיים ולקחת משם רעיונות מעניינים.
  • אמרי לו שאת רוצה לנסוע לאכול בחוץ ובדרך סעי לאיזור חשוך ושקט, החני את האוטו ואת ההמשך את כבר יודעת...
  • הכניסי למיטה צעצועים חדשים, מאכלים וממרחים.
  • נסי ללמוד לרקוד כמו חשפנית, קני בגדים מתאימים ורקדי בפניו. את אפילו יכולה ללמוד לרקוד באמצעות מספר מפגשים עם מדריכה מקצועית.

להחמיא לגבר

גם אם הוא השמין לאחרונה או שהוא לא התגלח כבר זמן רב, תני לגבר שלך את התחושה שהוא המאהב הכי חתיך והכי מספק שהיית איתו אי פעם. במיטה הוא צריך להיות תמיד חתיך, סקסי ובעל ביצועים מושלמים. כמובן שאם הוא עושה משהו לא טוב במיטה אל תחסכי את זה ממנו בשום אופן, אך תני לו פידבק חיובי כשהוא פועל בצורה טובה. מחמאות בזמן האקט המיני רק ידרבנו את הגבר ויתנו לו מוטיבציה  להוכיח לך שהוא אף יותר טוב ממה שאת חושבת. ולא לשכוח את הדבר הכי חשוב, להחמיא בעיקר לחבר הקטן...

אל תפחדי ליזום

פרגני לו במחמאה: "איזה ביצים יפות יש לך!".

 אין דבר שיותר מרתיע גברים מאשר המחשבה שהם היחידים שמעוניינים בסקס. אישה שלא מביעה רצון ולא יוזמת יחסי מין, יוצרת אצל הגבר תחושה שהוא אינו רצוי ונחשק ומעוררת שאלות כגון: אולי היא לא נהנית? אולי היא לא רוצה בזה? אולי אני לא מספיק טוב? אולי אני לא מספיק מושך? הדבר יכול לגרום לתסכול וחוסר מצב רוח אצל הגבר ולירידה בתפקודו במיטה. כתוצאה מכך ההנאה מהמין אצל שני בני הזוג יורדת  ואף הקרבה האינטימית  והרגשית ביניהם עלולה להיפגע.

תפסי שליטה

מחווה יפה שיכולה להדליק כל גבר היא לקחת שליטה על הסקס. תני לו את הרגשה שאת הבוס ואת מנהלת את העניינים. סובבי אותו, שני תנוחות באמצע וחלקי לו הוראות בקול תקיף. אם את רוצה ללכת רחוק את יכולה אפילו לשים לו יד על הפה, לקשור לו את העניים או לקשור את הידיים שלו למיטה עם איזיקים. גברים נדלקים לראות את האישה שלהם משחקת בהם ושולטת בהם.

גם אם את לא גומרת, זייפי

כאשר גבר שומע אותך צורחת בקולי קולות ומתנשפת כמו חזיר בר שסיים ריצת מרתון, הוא מרגיש כמו מלך העולם. הוא מרגיש שהוא נתן לך את הסקס הכי טוב שהוא יכול (בדרך כלל אנחנו באמת משתדלים) וזה נותן לו פידבק חיובי להמשיך לפעול היטב בפעמים הבאות. גם אם לא גמרת מהסקס, "ההצגה" של הגמירה תדרבן אותו להשקיע יותר בפעמים הבאות. כמובן שאם יש דברים מסוימים שמדליקים אותך או דרכים בהן הוא יכול להשתפר, מומלץ שתשתפי בהם את הגבר שלך. משהו קטן שכדאי שתדעי, גם אם את לא עושה את זה בשבילו, כשאת כבר נכנסת לזה - מתנשפת ומתנשמת, ואת עמוק  בתוך העסק, כל התחושות שלך מתעצמות - שחקי את המשחק ולא תצטערי.

לחשי לו באוזן מילים גסות

ידוע שנשיפות קלות באוזן יכולות להדליק נשים, כעת גם גברים נחשפו למחווה הזאת והם אוהבים את העניין. כאשר את מקרבת את הפה שלך לאוזנו של הגבר, מומלץ ללחוש לו מילים גסות או ללחוש כמה את רוצה אותו וחושקת בו. התוצאות יהיו מידיות ומפתיעות.

מקומות חדשים

 אם עדיין לא "חנכתם" את כל הבית, אז כדאי שתתחילו. אחרי שסיימתם עם הבית תעברו לגינה, משם לקולנוע והלאה. סקס במקומות שונים מעורר רגשות של תשוקה, מסתורין ואפילו מעט פחד להיתפס. כל אלה מגבירים את העונג וההנאה מהסקס, ועוזרים לכם ליצור חוויות ייחודיות. תחושת ההרפתקנות מאוד עוזרת לשיפור הזוגיות ומשרה אווירה של שובבות וקלילות.

השתנה לאחרונה ב שישי, 05 אוקטובר 2012 01:00

1 הגיב

  • לינק לתגובה חם לי חמישי, 28 מרס 2013 11:26 נכתב ע”י חם לי

    שימו יותר תמונות של סקס בכתבות סקס שיהיה מעניין חחחחחחחחחח...

    Report

השאר תגובה

יש למלא את השדות המסומנים בכוכבית.