כך תהפוך מחנון מיואש לרווק מבוקש

טיפים להסתגלות לעולם הדייטינג: איך להתחיל עם בחורה

הכרויות והתחלות | שני, 01 אוקטובר 2012 17:50

גברים רבים לא התנסו בחייהם הבוגרים במערכת יחסים או קשר רומנטי עם בחורה. כמו כן, רבים הם אלו אשר נתקלים בקשיים המונעים מהם לבוא במגע עם המין השני. הסיבות לכך יכולות להיות מגוונות, החל בחוסר ביטחון ועד לסוציופתיות קיצונית. כשאנשים כאלו מתחילים לצאת "לחופשי", הם מגלים עולם חדש אשר נפתח בפניהם. עולם חדש וקשה להתמודדות. הקושי מתבטא בחוסר יכולת לנהל שיחות פשוטות עם בחורות, ובחוסר ביטחון לגשת לבחורות ולהתחיל עמן. הטיפים המופיעים בכתבה נאספו ורוכזו במיוחד בשביל אלו שגילו את שוק הדייטינג האכזרי ממש לא מזמן.

עבודה עצמית

טיפ מתבקש הוא לנסות ולהבין למה המצב הוא כמו שהוא עכשיו. האם זה בגלל חוסר ביטחון? או אולי בגלל תחושת פחד שמפעפעת בך כל פעם שאתה ניגש לאיזו עלמת חן? לכל תופעה יש הסבר, וההסבר יכול להיות גם המקור לפתרון הבעיה. יתכן אף שהפתרון פשוט בהרבה ממה שנראה. הדבר ראשון שעליך לעשות הוא לבדוק את עצמך. נסה להבין מהו המקור לכך שעדיין לא היה לך קשר עם בחורה. כדי לעשות זאת צריך לקחת מעט זמן אישי, בלי חברים, בלי עבודה ובלי לימודים. לשבת לבד ולהריץ בראש את האירועים המשמעותיים שיתכן והייתה להם השפעה משמעותית על המצב כיום. כמו כן, מומלץ לכתוב איזה יומן קטן ובו תתאר את קצב ההתקדמות שלך, ואיך מצאת לנכון לפתור את הבעיה. בכתיבת היומן התמקד דווקא במה אתה רוצה להשיג, ולא באיך אתה רוצה להשיג. לדומא, אל תכתוב אני רוצה להיות אמיץ ולגשת לבחורות ללא חשש, אלא אני רוצה בחורה לקשר רצני, שתהיה נאה ואינטליגנטית או אני מחפש סקס זמין. רק אחרי שאתם מציבים לעצמכם מטרות, תוכלו לחשוב איך להגשים אותן.

טיפול מקצועי

סטלה מגמרתטיפול מקצועי. "שלום, קוראים לי סטלה ואני אבדוק למה אתה לא מגמרת".

לפעמים בעיות בקשרים הבין-אישיים יכולות להיפתר בקלות רבה בעזרת טיפול מקצועי של פסיכולוג. היום, כולם כבר הולכים לפסיכולוגים, ואפילו לפסיכולוגים יש פסיכולוגים. לכן, אין ספק שזו לא בושה ובטח שזה לא אומר עליכם שום דבר רע כבני אדם. בעזרת כמה פגישות עם פסיכולוג תוכלו להבין את המקור ואת הפתרון לבעיה מהר יותר ובצורה ממוקדת יותר. מי שמרגיש שהבעיה לא זקוקה למענה ע"י פסיכולוג, אלא על רקע של ידע חסר ברמת הטכניקה (לדוגמה לא יודע כיצד לגשת לבנות או על מה לדבר איתן) ישנם מכונים מקצועיים שכל תפקידם הוא לעזור ולשפר את הקשר הבין-אישי עם אנשים ולהעלות את הביטחון העצמי. אם הבעיות נובעות מתפקוד מיני לקוי אשר משליך על היכולת לתקשר עם בנות המין השני, ישנו מגוון רחב של אנשי מקצוע שיוכלו לעזור לכם גם בזה.

יציאה מהבית

כדי לפתח יכולות תקשורת טובות עם המין השני, עליכם להתחיל לצאת מהבית למקומות בילוי. במקומות הללו ישנו ריכוז גבוה של בנות שאיתן תוכלו לנסות וליזום שיחה (אולי גם חלק מהן ייזמו שיחה איתך). הרעיון הוא שככל שתצא יותר, כך גם הסיכוי שתבוא במגע עם בנות, יהיה גבוה יותר. נקודה נוספת היא שיציאות גורמות לך להפתח בפני אנשים וטיפוסים שונים שכנראה עדיין לא הכרת, דבר אשר יביא, ללא ספק, לשיפור בכישורים החברתיים ויעזור בעקיפין ליכלותך לעשות את הצעד הראשון לקראת זוגיות. ההמלצה שלי היא לצאת באמצע השבוע. בניגוד לסופי השבוע, בימים הללו הפאבים פחות עמוסים, דבר המאפשר ליהנות מיציאה רגועה יותר.

הרחבת חוג החברים

תמיד טוב להיות בעל חוג חברים גדול. מעבר לזה שזה כיף שיש הרבה אנשים שזמינים לך, יש גם תמיד את ההזדמנות שמישהו מכיר מישהו אחר שמכיר איזו מישהי שבדיוק מתאימה לך ויכול לשדך ביניכם (הכרטיס שלו לגן עדן יתקרב בזכותך, אחרי הכל). כדאי גם לנסות וליזום קשרים חזקים יותר עם בנות ממסגרות שאתה נמצא בהן: לימודים, עבודה, חוגים וכדומה. גם אם לא יצא מזה משהו רציני, הדבר ישפר את יכולות השיחה שלך עם נשים. כמו כן, תמיד כדאי לשמוע טיפים מבחורה שנמצאת לידיך ויכולה להעניק חוות דעת נשית לכל דבר ועניין. הרי ידוע שחוות דעת נשית היא מאוד חשובה, בחורה יכולה להגיד לך בדיוק מה אתה משדר ואיך אתה נראה מנקודת מבט אוביקטיבית נשית. שהרי רוב האנשים שמביטים על עצמם, מקבלים תמונה סובייקטיבית בה הם יפים, מושלמים וחכמים, ולא ברור להם למה אין להם חברה. כדאי שהחברה שאתה מסתמך על דעתה, תהיה חברת אמת אשר תוכל לקבל ממנה פידבק כנה ולא כל מיני משפטים שחוקים כמו, "אתה מנסה יותר מדי" או "כשזה יבוא, זה יבוא". זכרו חבר אמיתי אומר לכם את האמת ולא את מה שאתם רוצים לשמוע.

אתרי היכרויות

בעולם האינטרנטי של היום, התופעה של מציאת בת זוג באינטרנט הולכת ומתרחבת מיום ליום. האינטרנט מספק תשובה הגונה לכל האנשים שאין להם את היכולת ללכת ולהתחיל עם בנות בעולם האמיתי. מאחורי מסך המחשב אתה יכול להציג את היתרונות שלך בצורה בולטת, דבר אשר היה קשה יותר לעשות בנסיון להתחיל עם בחורה בפאב או בכל מקום בילוי אחר. גם ליצור פרופיל באתר היכרויות צריך לדעת, ולכן כדאי לקרוא את הכתבה העוסקת ביצירת פרופיל באתרי היכרויות. בנוסף, צריך לדעת שאתרי היכרויות אמנם עוזרים לנו להתגבר על השלב הראשוני, אך הם אינם יכולים לעזור לנו בדייט הראשון וגם בביסוס מערכת יחסים יציבה, הם לא יושיעו אותנו. אתרים להיכרויות באינטרנט יכולים לספק לנו קרקע טובה לאימון מתמיד ביציאה לדייטים, מה שבהמשך יעזור לנו בכל קשר שנרצה ליצור עם בנות המין השני.

לסיכום

עולם מערכות היחסים של היום הרבה יותר מורכב ממה שהיה פעם. נראה שכבר נעשה קשה יותר ליצור קשרים חברתיים אמיתיים ולא וירטואליים. זה מתחיל מכך, שהיום ילדים גדלים כאשר האינטרנט והמחשב משמש כהורה האמתי של הילד. משום שהנוער כבר לא יוצא מהבית בצעירותו, בימיו הבוגרים הוא מתקשה ביצירת קשרים בעולם האמיתי. יכולות חברתיות ניתנות לפיתוח ואימון, ממש כמו שרירים וכושר גופני. ככל שנתמיד יותר להיות עם אנשים וליצור קשרים חבריים, לעבוד על פיתוח הכישורים החברתיים וליישם את הטיפים שרלוונטיים עבורנו ממדריך זה, נוכל להפוך אשפים בהקסמת בנות המין השני - זה לא רחוק, הכל בידיים שלנו.

השתנה לאחרונה ב חמישי, 04 אוקטובר 2012 01:40

השאר תגובה

יש למלא את השדות המסומנים בכוכבית.