אלעד ריטל

אלעד ריטל

סופר דייט

נועד כדי לדלג על שלב ההמתנה שבין הרגע בו התחלת לצאת עם בחורה לרגע שאתה מצליח לשכב איתה. דייט כזה הוא מאוד רומנטי, וכולל בתוכו את כל האפקטים הפרועים, הדביקים, הרומנטיים והיקרים ביותר שניתן להרשים איתם בחורה (זיקוקים, כרכרה עם סוס לבן, משרת אישי לערב וכל דבר מטורף אחר אשר עולה בדעתכם).

דייט זה (הלוא הוא הסופר דייט Super Date) למעשה מדמה מצב של 17 דייטים בדייט אחד. אז גם אם יצאת עם אחת "קשה" ביותר, בסיומו מובטח לך בונוס...

פורסם ב- מילון מונחים
ראשון, 24 מרס 2013 14:15

The Bro Code

אוסף חוקים המתאר איך יחסים תקינים בין חברים טובים צריכים לעבוד.

חוקים בולטים מתוך הקודקס (codex):

פורסם ב- מילון מונחים
שישי, 15 מרס 2013 14:42

תיאוריית בתולת הים

תיאוריה לפיה גברים אשר נמצאים בקשר יום-יומי וצמוד עם בחורות שלא משכו אותם בהתחלה, בהיכרות הראשונית, מוצאים עצמם נמשכים יותר ויותר אליהן ככל שהקשר מתהדק. הבחורה שנראית בתחילה ממוצעת מינוס ולא מושכת בעליל הופכת ליפהפיה כבתולת ים. הגבר המסכן נלכד בקסמיה ונמשך אליה. הדרך היחידה לבטל את ה"כישוף", על-פי התיאוריה, היא לראות שהאישה בהריון.

התיאוריה נקראת "תיאוריית בתולת הים" בשל תופעה דומה (אם כי מדאיגה יותר) שקרתה בקרב שודדי הים שלא ראו בחורות זמן רב והחלו לדמיין את חבריהם כנשים בתולות ים ורצו לצאת איתם ל- דייט.

פורסם ב- מילון מונחים
שבת, 09 מרס 2013 00:49

אפקט המעודדות

אפקט הגורם לגברים "להתבלבל" כאשר הם עומדים מול קבוצה של בחורות. על-פי תאורית "אפקט המעודדות" כאשר בנות עומדות יחד כקבוצה והן קרובות אחת לשניה, הן נראות מדהימות. בעוד בחינה מדוקדקת ואובייקטיבית של כל אחת מבנות הקבוצה תגלה, להפתעתו הרבה של הגבר הבוחן, כי כל אחת מהן נראית ברמה הממוצעת ואף פחות מכך. יש הטוענים שאפקט המעודדות נגרם בשל הקושי של המוח הגברי-הבבוני לחשב פרטים רבים כל-כך בבת-אחת ולכן (בדומה לתהליך הקטגוריזציה) נאספים הנתונים היפים, המושכים והבולטים ביותר מהקבוצה (כל בחורה והיתרונות שלה) ומחושבים בטעות לכדי קבוצת על במוחו של הגבר המסכן.

נקרא גם קונספירציית הבנות או פרדוקס השושבינות.

פורסם ב- מילון מונחים
שני, 04 מרס 2013 10:09