מתי בפעם האחרונה יצאת עם... מכשפה?

סוגי הנשים שימררו את חייכם בעולם הדייטינג

דייטינג | שני, 01 אוקטובר 2012 18:08

 

נתקלתם בהן כבר פעם, הן נמצאות סביבנו בעבודה, בחוף הים וברחוב. אתה לא תזהה אותן ולא תכיר אותן עד השנייה בה תיפגשו. אלו הן אותן בחורות שכולנו מכירים מחיי היום יום אבל... בלילה הן הופכות לסטריאוטיפ נוראי שאנו, הגברים, צריכים להתמודד איתו. הבנות הללו יכולות להיות אינטליגנטיות בטירוף, בעלות גזרה של דוגמנית ושנונות כמו נחש, אך אחרי הדייט הראשון אתה מבין שזה יהיה הדייט האחרון והפעם זה אך ורק באשמתה (כמעט). מתוך ההנחה שידע זה כוח, הדרך היחידה להתמודד עם הבנות הסטריאוטיפיות הללו היא לזהות מראש את הסכנה ולהימנע ממנה. לשם כך סיווגנו את הבחורות ההזויות ביותר בעולם הדייטים במיוחד כדי שתוכלו להיזהר מהן בעתיד. אח"כ אל תבואו בטענות שלא הזהרנו אתכם.

התלותית

התלותית: "וואי עברו כבר שלוש שעות מאז הדייט והוא עדיין לא התקשר!"

ידועה גם כניג'סית, הקרצייה והמתעלקת. בתחילת ההיכרות היא תראה בחורה נורמאלית לכל דבר ואפילו תשחק אותה קשה להשגה. לאחר הדייט הראשון יחול המפנה הראשון. מבחורה חמודה וחביבה היא תהפוך לקרצייה מהגיהינום. הסימנים יהיו שם כבר מהדייט הראשון. תחילה תראו ממש רמיזות קטנות ועמומות להיותה תלותית. למשל, היא תגיע לדייט 15 דקות לפני השעה היעודה וכ-10 דקות לפני היא כבר תשלח הודעה שהיא מחכה. אולם בזמן הדייט השינוי יתבצע במלואו; היא תתחיל לדבר על התוכניות שלכם לעתיד, ואני מדגיש שוב, שלכם. ילדים, בית וכלב הם רק חלק מהעתיד המשותף שלכם ביחד. היא תנשק אותך בסוף הדייט בתשוקה מטורפת, רק כדי להודיע לך שבירח דבש יהיה הרבה יותר מזה... אתה תקבל ממנה מסרון בדיוק שלוש דקות אחרי שסגרת את דלת האוטו בדרכך הביתה, היא תשלח לך מסרון נוסף באמצע הלילה כדי להגיד לך שהיה לה ממש כייף ולבסוף גם שולחת לך מסרון על הבוקר שאומר "בוקר טוב נסיך".  כדי להתגבר על התלותית צריך להיות חד ואכזרי. זה לא מספיק לסנן שיחות או לשלוח רמזים, צריך להגיד בצורה הכי מפורשת שאפשר שזה לא ילך ביניכם. לגלות לכם סוד? היא כבר רגילה לזה.

הפאסיבית

הפאסיביות הן הסוג המבאס ביותר של בחורות. לצאת עם בחורה פאסיבית זה כמו לצאת עם עצמך. ניתן לזהות את הטיפוס הפאסיבי בכמות השתיקות המביכות בדייט. היא כנראה לא הבינה עדיין שלכל שיחה יש שני צדדים ושהיא צריכה גם ליזום שיחות. היא תענה לכל שאלה שתשאל באדישות כך שזה גם ימנע ממך לפתח שיחה קולחת. היא לעולם לא תשאל אותך שאלות וגם לעולם לא תבחר מקום בו תיפגשו. אם תנסה לנשק אותה סביר להניח שהיא תזרום, אבל את הסגנון האדיש והמרוחק שלה תוכל לזהות גם בנשיקות. אפשר לומר כי לצאת עם הבחורה הפאסיבית זה כמו לצאת עם בובה, היא תזרום איתך כמעט על הכל בצורה הכי מבאסת שאפשר. אתה לרגע שואל את עצמך למה בכלל היא הסכימה לצאת איתך אם היא מתנהגת ככה. התשובה היא שהפאסיבית רצתה לצאת איתך ויש אפשרות שאתה אפילו מוצא חן בעינייה. אתה פשוט צריך להבין שאין פה משהו אישי נגדך, זו באמת ההתנהגות שלה. היא לא בוחרת להיות כזו, היא כזו. על אף החסרונות של הפאסיבית, ישנו יתרון אחד משמעותי והוא שכדי לחתוך איתה את הקשר אתה פשוט צריך... בעצם אתה לא צריך כלום, פשוט אל תתקשר אליה והיא לא תתקשר אליך.

הפופולרית

הפופולרית. מי כאן הדייט ומי הידיד?

אני בטוח שכמעט לכל אחד יצא להיתקל בבחורה מהסוג הזה. המקובלת היא בחורה שנראית פיצוץ ואתה מתקשה להאמין שבחורה שנראית ככה הסכימה בכלל לצאת איתך. אתה מרגיש ממנה את ההתלהבות כשעוד לפני הדייט היא קוראת לך בכנויי חיבה כמו: מאמי, מותק וחמוד. נראה לך שמצאת את הבחורה המושלמת, היא קלילה, זורמת וכיפית. הכל כל כך קליל וזורם איתה בצורה כל כך חלקה שאתה אפילו לא מרגיש בדייט. אולם, כבר בתור להיכנס לפאב אתה רואה אותה מסתחבקת ומפלרטטת עם הסלקטור שכמובן מכניס אתכם תוך שנייה ועוד מושיב אתכם במקומות של VIP. אתם יושבים בפאב וכל שנייה עובר מכר אחר, נותן לה נשיקה ועוצר לנהל איתה שיחת חולין. היא כמובן נותנת את מלוא תשומת הלב לכל ידיד שעובר ורק לקראת סוף "הדייט", שבמהלכו היא דיברה בעיקר עם אנשים אחרים בפאב, אתה זוכה ממנה לכמה הינהונים וחיוכים מפלרטטים. המלצרית, שממש "במקרה" חברה של הדייט שלך, שמה את החשבון על השולחן והיא אפילו לא תוציא את הארנק. וכאשר אתה תוציא את הארנק כדי לשלם עליה היא תגיד משהו כמו: "טוב הפעם אני מרשה לך לשלם עלי אבל בפעם הבאה אני משלמת עליך". אתה כבר מבין שאם תפגוש אותה בפעם הבאה בדייט, זה יהיה הדייט שלה עם מישהו אחר כאשר אתה תהיה על תקן המכר שמפריע לבחור בדייט.

המתמודדת

הסוג החופר ביותר של בנות שאפשר לצאת איתן לדייט. הסוג הזה של הבנות אוהב להערים קשיים ולתת לכך סיבות הזויות שלא בהכרח קשורות לחיים או אליך. בד"כ הן יזרקו איזו הערה דרמטית על סיפור חיים מזעזע, אבל כשתרד לפרטים (וגם אם תבקש לשמוע את הסיפור הן יעשו קטע של קשה לי לדבר על זה, ומבלי לחכות לתגובה יתחילו לשפוך את הסיפור) תגלה שהסיפור אווילי ומנותק מהמציאות. הערה דרמטית לדוגמה היא, "כשהייתי קטנה, רצחו את הכלב שלי תוך כדי שאני צופה בכך". במשך השיחה אתה מבין שהכלב שלה בכלל לא נרצח הוא פשוט ברח מהבית, וזה בכלל היה כשהיא צפתה בתוכנית טלוויזיה... עוד מתברר לך שהיא הייתה בת שלוש כשזה קרה והיא בכלל לא זוכרת את זה, אלא ההורים שלה סיפרו לה. בכל זאת, כאשר תנסה לנשק אותה היא תתרחק באלגנטיות ותגיד שמאז המקרה עם הכלב היא לא נותנת אמון בגברים יותר. הסוג הזה של הבנות נקרא "המתמודדת" משום שהן תמיד במצב של התמודדות עם אירועים בעלי אופי "אסוני". הבחור הרגיל בדייט בוודאי ינסה לזרום איתה במשחק שלה, למשל לספר לה איזה סיפור חיים קורע לב, אבל פה הטעות. "המתמודדת", על אף שמה, לא התמודדה בחיים שלה עם שום קושי מעבר לתורנות מטבח בצבא ובשנייה שהיא תתקל במשהו אמיתי, היא תתקפל ותברח... בעצם אולי זו בכל זאת שיטה טובה.

הפגועה, או זאת שלא מאמינה באהבה, אבל בכל זאת יוצאת כל החיים לדייטים

עוד בטלפון היא תגיד לך שהיא כבר נפגעה בעבר ממערכות יחסים. לאורך כל הדייט היא תספר לך כמה גברים הם עם זבל (אל תיקח את זה אישי) ושהיא לא מחפשת אהבה כי היא לא מאמינה שיש דבר כזה. חוסר האמונה שלה באהבה, לצערך, לא מונע ממנה לצאת כל החיים לדייטים ולהחדיר בבחורים צעירים ותמימים את האשליה שהבחורה שפויה. היא תזרום בדייט ואפילו אחריו תשלח איזו הודעה מוזרה כמו: "אני מפחדת לפתח רגשות" או "אני חושבת שהתקדמנו מהר מידי". ממך היא מצפה שתבין למה לעזאזל היא מתכוונת כשהיא מפחדת לפתח רגשות, כאשר התשובה ההגיונית היחידה שעולה לך לראש היא "ואני מפחד להיקבר בחיים... נו אז?". מעבר לזה, היא גם לא תמהר להיכנס למיטה כי "יש לה פחד מאינטימיות...". אם נתקלת באחת כזו אל תתבאס יותר מידי, הן כל כך עסוקות בלא להיפגע ולשמור על עצמן עד שמגיע בחור שמסובב אותן על האצבע הקטנה ובסוף משאיר אותן פגועות בשביל שאר הבחורים.

השתנה לאחרונה ב חמישי, 04 אוקטובר 2012 17:34

1 הגיב

  • לינק לתגובה ליאתוש ראשון, 07 אוקטובר 2012 19:55 נכתב ע”י ליאתוש

    מצחיק וכתוב היטב. מזלי שאני לא משתייכת לאף אחת מהקטגוריות הללו... לפחות אני מקווה...

    Report

השאר תגובה

יש למלא את השדות המסומנים בכוכבית.